Meno: Heslo:

BioBeam 940 - prístroj pre pohybový aparát | Zdravotnícke pomôcky

BioBeam 940 - prístroj pre pohybový aparát -

Aktuálna cena: 249,00 €

CELKOM: 249.00 €

Výrobca: BioBeam

Účinný prístroj na bezbolestnú liečbu pohybového aparátu (artrózy, kĺbov, svalov, zápalov a bolesti).

BioBeam™ 940

Bez liekov, bez bolesti, bez rizika - moderný vysoko účinný terapeutický systém určený pre bezbolestnú liečbu pohybového aparátu bez vedľajších alebo negatívnych účinkov. Využíva vlastnú, patentovo chránenú technológiu liečebných vlastností infračerveného lúča jednej vlnovej dĺžky 940 nm, ktorá je účinná pri liečbe pohybového aparátu.

BioBeam 940 má výrazný analgetický, protizápalový a hojivý (biostimulačný) efekt, čo výrazne znižuje počet lekárskych zákrokov, množstvo užívaných liekov a s tým spojené odbúranie ich vedľajších a nežiaducich účinkov. Výrobca tohto lekárskeho prístroja - izraelská spoločnosť Syro technologies, začala ako vôbec prvá na svete používať infračerveného lúča jednej vlnovej dĺžky 940 nm na liečbu pohybového aparátu. Prístroje BioBeam 940 majú za sebou viac ako 12 rokov intenzívneho klinického testovania a milióny spokojných pacientov na celom svete, čo svedčí o veľkom liečebnom využití týchto prístrojov. Zatiaľ čo iné fototerapeutické metódy sú veľmi nákladné a často vyžadujú klinickú aplikáciu - ľahký, prenosný a cenovo dostupný Biobeam 940 je vhodný aj pre domáce použitie. BioBeam 940 poskytuje rýchlu úľavu od akútnych, chronických, kĺbových a reumatických ťažkostí.

BioBeam 940 môže byť použitý ako alternatíva k farmaceutickým prípravkom a fyzioterapii alebo v spojení s nimi - je účinným fototerapeutickým prostriedkom na zmiernenie bolesti. Jedná sa o Fototerapeutický zdravotnícky prístroj triedy 2A, zodpovedá prílohe VI smernice 93/42/EHS o zdravotníckych pomôckach a certifikát CE (CE 0473).

Klinickými testami bolo preukázané, že liečba prístrojom BioBeam™ významne znižuje bolesti spojené s chronickým zápalom šľachy a artritídou       chrbtice. Pacienti s degeneratívnym ochorením kolena a mäknutím chrupavky   pately dosiahli významné zlepšenie, pokiaľ ide o bolesť, energiu, schopnosť zdolať schody a znášať chôdzu. 

Fototerapia je oblasť medicíny, kde sú pacienti liečení svetelnými lúčmi. Niekedy sa pri fototerapii využíva slnečné svetlo. Svetelný zdroj BioBeam 940, ktorý má zvláštne liečebné vlastnosti, je príkladom svetelného zdroja, ktorý sa v prírode nevyskytuje.

BioBeam 940 používa úzkopásmové infračervené svetlo na zmierňovanie príznačných bolesti kĺbov pri reumatických a artritických stavoch, napríklad bolesti chrbta či kolena. Tento svetelný zdroj má zvláštne vlastnosti, ktoré urýchľujú prirodzený proces hojenia, čo má za následok menej lekárskych zákrokov a liekov. Berte prosím na vedomie, že táto liečba svetlom pomocou prístroja BioBeam 940 byť vykonávaná v spojení s liečbou predpísanou licencovaným lekárom - nemá túto liečbu nahradiť, ak to lekár výslovne neodporučí.

 BioBeam 940 je dlhodobo predávaný po celom svete.

Späť  

Súvisiace produkty

BioBeam 660

Účinný prístroj, určený na bezbolestnú liečbu kožných problémov, liečbu slizníc a ...

cena: 249,00 €

Detaily

BioBeam Acne

Účinný prístroj na bezbolestnú liečbu akné.

cena: 249,00 €

Detaily