Zoznam článkov

Nobilis Tília

 

"Viac ako len kozmetika..."

Pre milovníkov aromaterapie

 

Česká aromaterapeutická kozmetika Nobilis Tilia s vyše dvadsaťročnou tradíciou.

 

Produkty obsahujú prírodné éterické oleje (silice), ktoré blahodárne pôsobia na zlepšenie fyzického zdravia, ako aj duševnej pohody.

 

V portfóliu Nobilis Tilia je najviac certifikovanej prírodnej kozmetiky a biokozmetiky s certifikátmi CPK a CPK BIO. 

Dôležitou súčasťou firemnej filozofie je ručná práca. Rastliny na výrobu prírodných produktov sa vlastnoručne pestujú, zbierajú a starostlivo spracúvajú podľa princípov biorytmu. Spoločnosť je postavená na kozmetickej manufaktúre s ručným šetrným spracovaním rastlinných surovín, no zároveň udržiava štandard veľmi náročnej výrobnej praxe.

Výrobky neobsahujú živočíšne suroviny a nie sú testované na zvieratách. Jedinou živočíšnou surovinou vo výrobkoch Nobilis Tilia je včelí vosk. Suroviny z ekologického poľnohospodárstva (BIO) sú využívané v maximálne možnej miere. Pri výrobe sa nepoužívajú žiadne syntetické a konzervačné látky. Väčšina výrobkov Nobilis Tilia sú 100% prírodné produkty.  Pre prípady, kde je potrebné použiť konzerváciu, bol  vyvinutý špeciálny šetrný konzervačný systém.

Prírodné produkty značky Nobilis Tilia s veľkou obľubou používajú masážne a kozmetické salóny, farmaceuti, lekári a veľa spokojných zákazníkov, ktorí radi využívajú pre svoje zdravie a krásu prírodné zdroje.

 

X
Množstvo:
Balenie:
Hyalurónové sérum
Cena s DPH: 12,40 EUR
Má výnimočné omladzujúce a hydratačné účinky na pokožku.
Viac informácií
Kúpiť
X
Množstvo:
Deodorant Céder-Santal 50ml
Cena s DPH: 9,70 EUR
S pozvoľným účinkom a s vôňou, ktorá dodáva pocit kľudu.
Viac informácií
Kúpiť
X
Množstvo:
Pleťová voda Levanduľová 200ml
Cena s DPH: 6,40 EUR
Pre normálnu až veľmi citlivú pleť.
Viac informácií
Kúpiť

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Súhlasím